Jeden víkend a jedna p**el

14. prosince 2009 v 18:28 | Zebra |  Zebra - deníček ze ZOO
Píšu pozdě, I know. Ale never too late, víme? :D
Takže, jak jsem si vedla tento víkend? Uch, docela dobře. Předně jsme v pohodě (moje milovaná maminka mě vykopala z vyhřátý postýlky) šli (opravdu ne šly, doprovod nám dělal můj milovaný bratříček) na vánoční koncert na Pražský hrad, kde, pokud si pamatuju, zpívali koledy, skákaly kolem nás Lucie a házely na nás rejži, potom tam chodili Mikulášové, Tři králové či co to bylo a rozdávali sladkosti, a mně (mně!!) v mejch ubohejch třinácti s vejškou přes sto sedmdesát centimetrů NIC nedali! Hotový mučení pro čokofila. Pak se v mé chabé paměti ještě jaksi uchytily střípky ze svačiny, kdy jsem si vybrala chleba s majonézou, kterou sice ze srdce nesnášim, ale když je hlad, tak se sní všechno, že.
Foťák nemám, s sebou jsem neměla ani mobil, posloužil ten mámin. No, fotky teda mizerný, nějak to pak zkusim přetáhnout do počítače a dát na můj novej web (here), kde sice ještě nic nemám (protože nějakej ***** ***** ****** vyndal paměťovou kartu, kterou nemůžu najít, shannarooo! X( ).

V neděli jsme šli do Hiltonu (na celej tenhle týden, mám tam svůj pokoj, cpu se nehorázně drahým jídlem, všechen personál je moc milej, ale už mě to každodenní chození na masáže začíná nudit...) na vánoční bazar (ale ne bazar jako bazar, ale bazar jako takovej multikulturní obchod, kde bylo spoustu zemí, krom teda Francie a Itálie, chjo >> ale na druhou stranu tam bylo Japonsko!!!! Jo, OMJ, J-A-P-O-N-S-K-O! Porcelán! Ramen! xD) No, nakoupili jsme spoustu krámů na Vánoce a já už se musím začít učit děják, nebo mě matka vážně vezme pantoflem, kterým už nějakou dobu hrozí > samozřejmě imaginárním xD

Jo a tady ještě jedno videjko na podporu, jak se říká xD
(Varování: není to vhodné pro slabší povahy a pro ty, kteří by hodlali žalovat Zebru za poškozování morálky občanů ČR xD > btw: mám pocit, že u některejch jedinců už není co poškodit...)


Tak nazdar, šílenci xD
Zebra

Rychlý (?) EDIT: Zapomněla jsem na otázky! I must napravit it (co všechno s člověkem ta angličtina neudělá. Když mi francouzštinářka řekla, ať vyčasuju, mám pocit savoir, měla jsem největší chuť začít I am, you are...)

Kde jste byli přes víkend? Posloucháte koledy? Byli jste v Hiltonu (na Praze 8) na tom bazaru? A, ech... poškodilo vás to video nahoře nějakým způsobem (jen pro jistotu xD)?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alejaci alejaci | 20. prosince 2009 v 12:13 | Reagovat

jukni se na náš blog!  :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.