Zvyky na Silvestra

31. prosince 2009 v 8:00 | Zebra |  Zebra radí
Jak se říká, jak na Nový rok, tak po celý rok, takže nejlépe vstaňte dříve (ať nezaspáváte do školy/práce), ukliďte si (i já uznala, že se to hodí), jezte celý den ovoce a další nechutně zdravé jídlo (já to jim dobrovolně, takže nemám problém) a podobné "dobré věci".

Ohňostroj je pro nás zřejmě další samozřejmostí. Nebe se ve večerních hodinách rozzáří, v dnešní době už je možné zážitek obohatit o různé efekty, např. vytvoření nějakého útvaru na obloze atd.

Když něco končí, tak rádi vzpomínáme. Je přece hezké se sesednout s rodinou, se kterou se jinak moc nevidíme, podívat se do alba, popovídat si, něco dělat spolu. Píšete? Fotíte? Máte nějaký koníček, o který byste se rádi podělili? Možností je hodně a mohou nám pomoci posílit rodinné pouto (doprčic, to už zní jak název toho seriálu, na kterej jsem se nikdy nedívala...).

Sice se to už moc nepraktikuje, stále se ale dají např. na internetu najít nějaké informace o věštbách. Říkáte si, že je to kravina, že jste přece moderní, racionálně uvažující lidé? Ale berte to jako legraci! Pokud věštba nevyjde podle vašeho gusta, klidně si myslete, že je to hloupost, dá se tomu i zasmát (třeba charakteristika býka mě vůbec, ale vůbec nevystihuje. To znamená, že jsem nenormální? No, jako yaoistka bych to i uznala.) Ale když se vám věštba líbí, věřte tomu, protože silná víra už je velký krok vpřed k vašemu snu :D

Přípitek. Asi samozřejmost. I já jsem si minulý rok připila z toho "pravého" šampáňa, které, pravda, mým chuťovým buňkám moc nevyhovovalo, ale co.

Šťastný nový rok!

Zebra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dodržujete novoroční zvyky?

Ano.
Občas. / Z části.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.