Vrací se...

20. února 2011 v 1:38 | Zebra |  Zebra - deníček ze ZOO
... ani náhodou tiše a nenápadně. Dupe jako slon a já mám pomalu problém se držet na uzdě... a psát aniž by se mi třásly ruce... Ano, je to tady - yaoi nálada se po krátké odmlce vrací O___O

Ale nejdřív varování: tento článek může obsahovat neúměrné množství výlevů, sprostých slov, japonských výrazů, slov, která by někdo jako já vůbec neměl znát, párování osob stejného pohlaví, slintání nad nimi a prostě... pokud se vám párování kluk x kluk nelíbí a nejste zasvěcení, nečtěte to. Mohli byste přijít k úrazu, zvláště pokud jste mužského pohlaví. Ti zasvěcenější, čtěte jen na vlastní riziko (a náklady).

Od té doby, co jsem s yaoi poměrně nenápadně začala, se můj stav zhoršuje. Prostě mi "stoupá tolerance", což by se co se drog týká dalo vysvětlit tak, že ho musím mít pořád víc a v kratších časových úsecích... jinak se dostavuje absťák.
Jeden z těch horších jsem měla, když jsem se šla ze zvědavosti podívat na Megamind. Dobře, přiznávám se... příběh mě sice zajímal, ale ten Megamind *.* Něco na něm bylo strašně kawaii a to něco z něj dělalo perfektního ukeho. Zjistila jsem, že jsem se ho snažila v průběhu filmu s někým spárovat. První kandidát byl ten kurátor v muzeu (či kdo to byl), asi se jmenoval Bernard. V záchvatu fangasmu mi šiblo a pro dobro yaoi světa jsem tu novinářku, (asi) Roxanne předělala na chlapa. Třetí případ byl už totálně šiblý a jednalo o jeho kámoše Miniona. V záblesku šílenství mě ještě napadl ten hlídač ve věznici, ale to mi vzhledem k Megamindově roztomilosti přišlo jako pedofilie (tak dobře, co se shotů týče, většinou nemám žádné morální zábrany - výjimkou je jak jinak Boku no Pico xD - ale tady se asi holt projevilo moje dřívější, nevinnější já xD).
Jen pro jistotu - já si fakt nedělám prdel.
Celou cestu domů z kina jsem se strašně těšila, až si doma sednu za počítač a zajdu na místo nejzapovězenější, tam, kde se hromadí ta největší špína, odpad a zvrhlosti, jaké je jen na internetu možno nalézt. Ano... mám na mysli bájný server fanfiction.net. Co se Megamind týče, zrovna v tuhle chvíli je tam něco kolem 390 fanfiction... k mojí velké nelibosti je většina z nich hetero (zatím jsem nezkoumala, jestli se někdo neodhodlal ke gender-benderu...). Teda, chvíli jsem si hrála s filtrem a vyjela mi povídka na pár Metro Man x Megamind. Až tohle dopíšu, budu se pomalu odhodlávat k tomu, že si to přečtu. Údajně se jedná o slash. Kdo má zájem, jmenuje se to Smile for me a pravděpodobně je to série. Nějak nevím, co od toho mám čekat. Zatím jsem totiž "realističteji" vyhlížející postavy nepárovala (když nepočítám Zkroucenou horu ^^').

Teď z trochu jiného soudku... pamatujete si, jak jsem sem nacpala video Anime Munters (způsobující silnou závislost - už to mám stáhnutý do počítače a straší mi to na ploše)? Bůh se smiloval a poslal své posly (to zní blbě) z TNT, kteří tohle dílo přeložili. Takže tady máte Anime Munters s českými titulky a již odhaleným obsahem...

Taky jsem na blogu Nagat zahlédla jisté video... nosebleed byl okamžitý O.O Jednalo se o pár Izaya (Durarara!!) x Gilbert (Hetalia: Axis Powers). Netuším, kde se ten nápad vzal, a crossoveru jsem si doteď nikdy moc nevšímala, ale tohle... ShIzaya získává silnou konkurenci O___O
A nejlepší na tom je, že Izaya se vedle Shizua sice může tvářit jako seme, dokonce tu roli občas i převezme (mám asi jeden dva takové doujiny v počítači xD), ale jinak je to stoprocentní uke... Zatímco u IzaGil buď oba vypadají jako seme, nebo naopak uke...
(Jen to Alejandro mi k tomu nesedí.)


Ale, ehm... ten Germancest taky neni špatnej xD Zjistila jsem, že mám úchylku na spojení bílý vlasy + červený oči xD


Jako předposlední video vám dávám ukázku toho, jak se asi nebohá a bezmocná yaoistka cítí... a pokud jste to doteď nevěděli... ano, Maďarsko je yaoistka xD (A Taiwan a Japonsko očividně taky xDD)


Jako poslední video přikládám reakci jistého nepoznamenaného ne-otaku a s určitostí taky ne-yaoi fandy. Měla jsem z toho druhý Vánoce :D Taková reakce, to jen tak člověk nevidí x)


Dobrou... (jdu si přečíst tu FF a sjíždět videa na pár IzaGil *,*)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.