Všude samej sex

25. února 2011 v 21:41 | Zebra |  Zebra filosofuje
Hmm... trochu netradiční téma? Ne. Ono by to stejně přišlo dřív nebo později, o to se klidně vsadím. Není na něm nic filosofického, a tak se není třeba šťourat nijak hluboko (mohli bychom totiž dopadnout špatně, haha).

Máme tu téma, které je i přes snahu některých dospělých stále jakési nepsané tabu. Ne, že by se o něm nemohlo mluvit, ale znáte to... člověk se prostě cejtí blbě, když se snaží svému před-pubertálnímu potomku vysvětlit, jak že to s těmi včeličkami a kytičkami vlastně je. (A pokud mají takové morální morální zábrany, že o tom se svým potomkem nedokáží bavit, nebo se na to úplně vykašlou, tak ať se pak nediví, že se jim kolem nohou motá hromada fakanů jejich krajně neinformované třináctileté dcery... - jev, který je v poslední době poměrně častý.)
Víte, já jsem jako malá nikdy nelitovala všech těch chudých rybářů/drvoštěpů/nebo-kohokoliv-jiného, když se v pohádkách rozněžňovali nad tím, jak nemají dost jídla pro svých deset hladových krků, co na ně čeká doma... ano, vážení, vemte si z toho poučení, ono těch drvoštěpů a kdoví čeho v pohádkách není tolik jen tak pro nic za nic a rozhodně se jich tolik neupsalo ďáblu jen pro srandu králíkům. Protože pokud holt nemáte dostatečné finanční zázemí na to, abyste si to mohli dovolit, tak si ty děti prostě nedělejte. Navíc, když se to tak vezme, lidstvo by mohlo za pár desítek let přesáhnout únosnou kapacitu Země, a to pak budeme všichni bydlet v kapsulových hotelech namačkaní jak sardinky.
Okolo sexu je hrozně moc mýtů. A každý se na jejich vytváření podílí a náctiletí jsou v tom nejhorší. Mezi nejpitomější se pravděpodobně řadí ten, že holka po svém poprvé i bez kondomu neotěhotní. No WTF, to si ze mě dělají srandu, ne? A kam se asi ty spermie podějí, hm? Na dovolenou na Hawaii si asi jen tak nezajedou, to mi věřte.
K tomu se přidává, že kdo se svého panenství/panictví nezbaví co nejrychleji, ten bude vyvrhelem společnosti, bude OUT a bude z toho mít naprosto strašné deprese, protože prostě nebude tak... vyvinutý jako ostatní vrstevníci. Možná si bude dokonce připadat retardovaný. Jenže přesně tenhle způsob myšlení je retardovaný.
A ty naivní holčičky si to ještě k tomu ve své bezbřehé fantazii vše idealizují a věří, jak to bude krásné - kdepak, žádné svíčky, žádné super-romantické pocity... holka se obvykle ožere do němoty, že pomalu ani neví, co se s ní děje, a už to jede. A není to pěkně prosím žádný rituál, jde pouze a jedině o naprosto přirozený pud, který zajišťuje naše přežití. S tím rozdílem, že někteří lidi jsou tak inteligenčně na úrovni, že je napadne použít kondom (a nechytit tripla).
Věřte mi. Ne, osobně se sexem nemám naprosto žádné zkušenosti, vlastně by mě jistí vychytralci mohli považovat za onoho retarda, když jsem se ještě s nikým ještě ani nelíbala, ale co? Mně je to jedno. Upřednostňuji to, že se na věc podívám s nadhledem a budu si udržovat zdravý rozum (a přehled). Se svým poprvé vůbec nespěchám. Až to přijde, tak budu vědět, že to prostě bude něco přirozeného, stejně přirozeného, jako smrt i narození. No dobře, nebude to jako jíst rohlík (a věřte mi, že v duelu sex vs. jídlo by u mě vyhrálo jídlo), ale s trochou ironie se to dá říct i tak.
Je mi čtrnáct a blíží se mi patnáctiny. Přelom v životě? Ne. Akorát dostanu občanku se svým vytisknutým ksichtem. Na sex budu mít času dost a budu se smát těm, kteří zahodí svoje dětství a pořídí si dítě, i když jsou sami ještě ze zákona nezletilí.
Sex není nic jiného než pud a tím také až do zániku lidstva zůstane, i když o svém poprvé budou dívky dál snít, i když z něj udělá erotický průmysl jen další způsob, jak vydělat nekřesťanský peníze (ono se mu to už vlastně povedlo). To, že jsme ho ještě s nikým neprovozovali, z nás nedělá outsidery... spíš naopak.
Tak si to přeberte, jak chcete.
(Omlouvám se, že je tenhle článek tak... heterosexuální. Bisexualitu i homosexualitu samozřejmě uznávám a takovými lidmi nepohrdám. To by bylo divné stejně, jako kdyby se na mě lidi dívali znechuceně, že poslouchám na rozdíl od 90% planety jinou hudbu.)
Btw, kdo v názvu poznal hlášku z Comebaku, ten dostane sušenku jako bonus.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 (Dreamy)Girl (Dreamy)Girl | Web | 25. února 2011 v 22:01 | Reagovat

Pěkný článek ... ale hlášku nepoznám :-D

2 Wild-senpai Wild-senpai | E-mail | Web | 25. února 2011 v 22:07 | Reagovat

Tvůj názor se mi líbí...
Je mi též 14 a s tvým názorem musím souhlasit. Nevím, co je na tomv módě být co nejrychleji už nebýt panna / panic. Ostatně nejsem toho názoru, že sex je něco, co by se mělo brát na lehkou váhu. Tohle není žádná soutěž "Která holka bude jako první deflorována" a podobné.
Takže s tvým názorem souhlasím.
Ps.: já vím, že nejsme spřáteleni, ale tenhle článek mě velice zaujal a proto jsem se rozhodl ho okomentovat :)

3 Míša Míša | Web | 25. února 2011 v 22:13 | Reagovat

... No waw. Já nevím, že se zrovna na tak rozsáhlé téma díváš tak z jednoho jediného pohledu. Sex není jen tvoření dětí a věřím, že není dobré ho dělat jen proto, abychom nebyli "pozadu", ale potom jednou, až poznáš někoho, kdo pro tebe bude hodně znamenat, až ho budeš milovat natolik, že mu budeš chtít dát všechno, a co více dát než sebe, potom je ta pravá chvíle. Já jsem tedy taky zatím neporušená, ale už nechci být, už jsem našla člověka, kterému se chci odevzdat celá. Je to úžasný pocit. Však počkej, to příjde.

4 Zebra Zebra | Web | 25. února 2011 v 22:32 | Reagovat

[1]: Díky moc :)

[2]: Přesně tak. Bohužel, mainstream je asi svět sám pro sebe.
Nevím, proč bychom museli být spřáteleni kvůli tomu, abys mohl psát komentáře ;)

[3]: Nutno poznamenat, že v tom článku je pořádná dávka sarkasmu a ironie a chápu, že v množství, ve kterém je používám, není pro všechny stravitelné. Pro mě je pořád láska a sex něco jiného. Láska je podle mě schopnost projevit si vzájemnou úctu a naprostou oddanost, zatímco potřeba dělat sex... to jsou podle mě prostě jen lidské hormony, potvory. Ale asi to nebude tak špatný :D (P.S. Zatím zůstanu u toho rohlíku.)

5 Nymonyrya Nymonyrya | Web | 25. února 2011 v 22:44 | Reagovat

Vo väčšine vecí s tebou súhlasím, je dôležité zachovať si zdravý rozum a racionalitu. Tiež ma fascinujú tí ľudia ktorý na teba pozerajú ako na niečo mimozemské keď sa v 15 nesnažíš čo najskôr zbaviť panenstva (ja mám 17- takže nie som ani z tejto galaxie :-D ). Myslím, že sex iný zmysel ako rozmnožovanie nemá, teda, aspoň nie hlbší zmysel, ľudia svojim hormónom venujú príliš veľa času a pozornosti.
Inak, hlášku z Comebacku som si nevšimla a to som sa doteraz považovala za znalca všetkých dielov- očividne mám diery vo vedomostiach :).

6 lubo lubo | Web | 25. února 2011 v 23:08 | Reagovat

Já na tohle "čím dřív, tím líp" taky nejsem, ale můj kámoš už si to v tvým věku rozdával s o dva roky mladší holkou... hroznej idiot.

7 Wild-senpai Wild-senpai | E-mail | Web | 26. února 2011 v 7:46 | Reagovat

[4]: Škoda,že je takto rozumně uvažujících holek velice málo...
Taky pravda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.