Jak se plánuje... uh

5. března 2011 v 8:23 | Zebra |  Zebra - deníček ze ZOO
Hmm... tohle se váže ke článku o mojí lenosti.
Ve středu a ve čtvrtek jem plán "jeden článek denně" nedodržela. Nebyl čas.
A myslím, že to ani nebude potřeba. Šlo jen o to, abych se přinutila sem občas něco dát.
Co se týká recenzí, měly by být častěji. Plánuji hlavně Kuroshitsuji, Chobits a Naruto Shippuden (aby bylo vidět, že jsem na něj ještě nezanevřela). I další rubriky by se měly konečně začít zaplňovat.
A taky hodlám udělat nový design. Něco jednoduchého, aby to dlouho vydrželo. A taky aby se o většině lidí nezobrazovalo špatně.

Dobře, plán by byl... odložený ještě na týden. Dneska zhruba kolem oběda totiž vyrážím s rodinou na hory a týden sem ani nepáchnu. Trochu mě to štve. Hlavně teda asi proto, že jsem se konečně k něčemu dokopala a v tu chvíli zase jedu pryč xD A těžko říct, jestli pak budu mít čas psát, protože si budu muset dopňovat učení... to není spravedlivý!
(Bože! Jestli mi táta nedovolí si vzít notebook, tak budu mít totální absťák po yaoi!)

A teď ještě jedna prosba...
Návštěvnost tohodle blogu je na moje poměry docela velká (průměrně kolem... 13ti lidí denně), což mě naproti jeho minimální aktivitě poněkud udivuje... ale budiž.
Z toho si několik lidí přečte moje články. Ale jenom přečte. Nějaké reakce se dočkám fakt jen vzácně. A už mě to trošku štve.
Protože já bych chtěla znát něčí názor na hudbu co poslouchám nebo na to, jak jsem zhodnotila jaké anime. A když budu mít názory jen od minima lidí, tak mě to bude trochu mrzet. Nejsem příznivce zvyšování návštěvnosti skrz odkazování na nějakou veleúspěšnou stránku nebo takzaných "eSBéček", protože by mi to nevyhovovalo a navíc by to přivedlo spíš lidi, se kterými bych se já ve většině věcí neshodla. Proto si chci svoji návštěvnost zasloužit sama. Jo, jde to ztuha. Ale občas se dostaví výsledek a já dostanu kýžený komentář... dlouhý, inteligentní komentář s názorem! Víte, jaká je to radost, když na vás někdo zareaguje?
Takže prosím... když už si něco přečtete a zaujme vás to, tak to prosím i ohodnoťte. Vždyť já si můžu utvářet názor jen podle několika málo komentářů a zbytek návštěvníků neznám...
Děkuju moc za případné reakce :) možná dnes ještě něco napíšu, ale záleží na tom, kolik bude času...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bohyně Bohyně | Web | 5. března 2011 v 19:56 | Reagovat

Zdar Zebro. :-)
Pěkně si užij hory ! xD ;-) Ať se ti tam líbí... ;-)

2 Vendy Vendy | Web | 12. března 2011 v 14:28 | Reagovat

Já se k tobě dostanu zřídkakdy, spíš čas od času nakouknu.
Jasně že každý má rád nějaký ohlas na svůj článek, své myšlenky, fotky nebo recenze, každý se chce podělit o to, co ho zajímá a co ho těší.
Návštěvnost je důležitá, i když není to hlavní - důležitější jsou komentáře, řekla bych. Protože to už jsou reakce na úvahu - fotku - báseň - vtip.
Píšeš, že nechceš nahánět klasická esbénka, to ti věřím, protože komentáře typu ahoj, máš to tu hezký, nejsou zrovna nejlepší komentáře.
Ale jak si seženeš stálé či občasné návštěvníky?
Zkus třeba pravidelně procházet několik blogů (které se ti líbí, samozřejmě) a když tě zaujme nějaký článek, napiš k němu komentář a do kolonky napíšeš svůj web. 80% blogerů ti návštěvu oplatí. A když tam budeš chodit pravidelně, též ti budou oplácet tvé návštěvy i nadále, zvlášť pokud zde najdou něco zajímavého...
To chce totiž trochu snahy i od tebe, nemůžeš čekat, že všichni budou chodit na tvůj blog, když ty z něj nevystrčíš ani růžky... ;-)  :-)
Tohle byla dobře míněná rada, nic ve zlým, tak doufám že se neurazíš. Je to vlastně jak v reálném životě - jednou jdeš ty na návštěvu ke kamarádce, podruhé kamarádka k tobě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.